др Иван Милић, асистент са докторатом

Ivan Mili

др Иван Милић, асистент са докторатом

Рођен 1984. године у Пећи. Правни факултет у Новом Саду уписао је школске 2006/2007. године, а дипломирао у јуну 2010. године. Школске 2010/2011. године уписује мастер студије на Правном факултету у Новом Саду. Године 2012. одбранио је мастер рад с темом „Убиство на мах – криминолошки и кривичноправни аспект“. Такође, 2012. године уписао је докторске студије. Септембра 2017. године одбранио је докторску дисертацију на тему „Индивидуализација казне затвора – криминолошки, кривичнорпавни и пенолошки аспект“.

Децембра 2010. године изабран је у звање сарадника у настави за наставни предмет Криминологија. Године 2012. изабран је у звање асистента. Децембра 2018. године, изабран је у звање асистента са докторатом.

Области интересовања:

криминологија; кривично право; прекршајно право; кривично извршно право; привредно преступно право.

Служи се  руским и енглеским језиком.