icon1 English  uk copy
Jul 04

Резултати теста из увода у право ЕУ

Резултати теста из предмета Увод у право ЕУ одржаних 18. јуна, 25. јуна и 02. јула 2019. године ће бити доступни преко студентских веб сервиса у одељку "Историја полагања".

Упис оцена – петак, 5. јул у 13 часова у учионици бр. 6 на међуспрату.

Није потребно лично присуство. Уколико неко не упише оцену у индекс 5. јула, може да дође са индексом у току септембра, у термину који договори мејлом са доц. др Бојаном Тубићем. Оцена ће бити уписана у записник. Студенти који не желе да им се упише оцена, треба да пошаљу мејл доц. др Бојану Тубићу (Ова адреса ел. поште је заштићена од спамботова. Омогућите JavaScript да бисте је видели.) до 5. јула у 12 часова.

Author: Super User Датум последње измене четвртак, 04 јул 2019 07:30 Погодака: 245