icon1 English  uk copy
Sep 05

Резултати теста из увода у право ЕУ - 27. авг, 03. сеп 2019. год

Резултати теста из предмета Увод у право ЕУ одржаних 27. августа, 03. септембра 2019. године ће бити доступни преко студентских веб сервиса у одељку "Историја полагања".

Упис оцена – субота, 7. септембар у 10 часова у учионици бр. 14 на I спрату.

Није потребно лично присуство. Уколико неко не упише оцену у индекс 7. септембра, може да дође са индексом у току септембра, у термину који договори мејлом са доц. др Бојаном Тубићем. Оцена ће бити уписана у записник. Студенти који не желе да им се упише оцена, треба да пошаљу мејл доц. др Бојану Тубићу (Ова адреса ел. поште је заштићена од спамботова. Омогућите JavaScript да бисте је видели.) до 7. септембра у 8 часова.

Author: Super User Датум последње измене четвртак, 05 септембар 2019 07:31 Погодака: 172