Начин полагања испита из Наследног права

Почев од мајског испитног рока начин полагања испита из Наследног права се мења.

Од наведеног рока прво ће се полагати теоријски део испита, а након положеног теоријског дела испита, стећи ће се услови и за полагање задатака.

Студенти ће и даље имати могућност избора између парцијалног или полагања целог испита, са тим да ће се при парцијалном полагању испита, убудуће прво полагати теоријски, па потом практични део испита у виду задатака.

Студентима који су (до мајског испитног рока) већ положили задатке, исти ће важити до краја школске 2016/2017. године то јест закључно са редовним октобарским роком, без обзира у ком року су положили задатке.

За сва даља питања обратите се асистенткињи.

проф. др Јелена Видић-Трнинић