Учионице и ресурси

Студентима је на располагању велики потпуно обновљени и савремено опремљени амфитеатар. Предавања се одржавају и у осталим учионицама, које поседују модерну аудио и визуелну опрему. У амфитеатру се осим предавања одржавају и трибине које држе гостујући професори из иностранства, председници држава, амбасадори, али и редовне пројекције филмова у организацији Савеза студената.

Факултет има модерну салу за симулацију суђења (судница), опремљену видео и аудио техником уз помоћ које се студенти сусрећу са случајевима из праксе и сами учествују у њиховом решавању.

Факултет осим рачунара доступних у читаоници поседује и комјутерску учионицу са двадесетак рачунара са најбржим приступом интернету преко универзитетске мреже и доступним најпрестижнијим правним и другим научним и стручним базама података широм света.