icon1 English  uk copy

RSS сервисне информације

ćirilica | latinica

ПРИРУЧНИК И ЗБИРКА ПИТАЊА ЗА ПРИРЕМУ ПОЛАГАЊА ПРИЈЕМНОГ ИСПИТА

skripte za prijemniПриручник за припрему полагања пријемног испита из српског језика за упис на прву годину основних академских  студија на Правном факултету у Новом Саду у школској 2021/2022 години.

Збирка задатака за полагање пријемног испита из српског језика за упис на Правни факултет Универзитета у Новом Саду у школској 2021/2022 години.

Обавештење корисницима о режиму рада библиотеке и читаонице

important mainПоштовани корисници,

Обавештавамо вас да због актуелне епидемиолошке ситуације, читаоница Библиотеке Правног факултета наставља са радом у измењеном режиму.

Како је због тога корисницима онемогућено непосредно коришћење читаонице и фонда Библиотеке, донета је следећа одлука:

•    студенти основних и мастер студија могу да поруче и изнесу две књиге из фонда Библиотеке на 15 дана,
•    докторанди могу да поруче и изнесу пет књига на 15 дана,

Књиге се могу изнети уз остављање индекса и потписивање реверса.

•    сви студенти часописе могу изнети само ради копирања уз обавезу да их врате до краја радног времена читаонице уз остављање индекса.
•    литература која се сходно Правилнику о раду Бибилиотеке не може изнети из Библиотеке биће доступна за преглед у читаоници ограниченом броју студената (не више од 5) и у ограниченом времену (не више од 30 минута) са могућношћу евентуалног изношења ради копирања и враћања  истог дана у току радног времена читаонице уз остављање индекса.

Паручивање публикација је дан унапред, искључиво онлајн, на адреси http://pf.uns.ac.rs/biblioteka/porucivanje.

Издавање онлајн поручених публикација је од 9 до 14,30 часова, са спољашње стране зграде, на привременом шалтеру читаонице.

Радно време читаонице се продужава до 14,30 часова, а од 1. октобра читаоница почиње са радом суботом, од 8.00 до 13.00 часова.

Одлука важи од почетка нове школске године тј. од 1. октобра 2020.

Библиотека Правног факултета

Боравак у згради Правног факултета у Новом Саду

Vazna informacija 5

О Б А В Е Ш Т Е Њ Е

ЗА СВЕ ВРЕМЕ БОРАВКА У ЗГРАДИ Правног факултета у Новом Саду СВИ СТУДЕНТИ морају да носе заштитне маске тако да маска прекрива уста, нос и браду. Студенти који се не буду придржавали ове препоруке биће одмах удаљени из зграде.

НОВО ИЗДАЊЕ УЏБЕНИКА УПРАВНО ПРАВО I: УВОДНА И ОРГАНИЗАЦИОНА ПИТАЊА

booksПоштоване колегинице и колеге,

обавештавамо Вас да је из штампе изашло ново издање уџбеника „Управно право I: уводна и организациона питања“ (10. издање, Нови Сад 2020. године), аутора проф. др Драгана Милкова. Ново издање уџбеника налази се у Скриптарници Правног факултета у Новом Саду.

Припремна настава за полагање пријемног испита

important main

1. ОСНОВНИ ПОДАЦИ

Припремна настава за полагање пријемног испита за упис на Факултет у школској
2021/2022. години организује се у првој половини 2021. године преко Zoom платформе.

Припремна настава није обавезна.

Настава се организује из предмета Српски језик.

Настава се изводи у једном термину. У случају да се места попуне, биће отворен додатан термин.

2. ИЗВОЂЕЊЕ НАСТАВЕ

Први термин: 17. април (субота). ПРВИ ТЕРМИН ЈЕ ПОПУЊЕН!!!

Други термин: 15. мај (субота).

3. ПРИЈАВЉИВАЊЕ

Пријаве кандидата за први термин више не могу да се подносе.

Пријаве кандидата за други термин могу да се поднесу закључно са 10.5.2021.

Пријаву можете извршити попуњавањем форме за пријаву на овом линку.

4. ПЛАЋАЊЕ

За похађање припремне наставе уплаћује се износ од 10.000,00 динара на текући рачун
Факултета број: 840-1627666-13 (позив на број 777 по моделу 97).

Уплата за први термин мора да се изврши закључно са 12.4.2021.

Уплата за други термин мора да се изврши закључно са 10.5.2021.

Скенирана уплатница којом се потврђује извршена уплата шаље се на следећу адресу електронске поште: Ова адреса ел. поште је заштићена од спамботова. Омогућите JavaScript да бисте је видели. , закључно са 12.4. за први циклус, односно 10.5. за други циклус.

5. ПИТАЊА

За сва евентуална питања, будите слободни да се обратите координатору припремне наставе, Милану Милутину, на следећу адресу електронске поште: Ова адреса ел. поште је заштићена од спамботова. Омогућите JavaScript да бисте је видели. .