Такмичење у беседништву

Važna informacija 4Поштоване колегинице и колеге,

Поштујући традицију, и ове године Правни факултет организује такмичење у беседништву. Позивају се сви студенти основних и мастер студија који су заинтересовани да се такмиче у вештини говора да се пријаве путем мејла асистенту Илији Јованову Ова адреса ел. поште је заштићена од спамботова. Омогућите JavaScript да бисте је видели.. У пријави је потребно назначити име и презиме, број индекса, годину студија и контакт телефон. Рок за пријаву је петак, 20. октобар 2017. године. Сви пријављени биће обавештени о састанку са проф. Аврамовићем који ће припремати студенте за такмичење.

Илија Јованов, асистент