Коначна ранг листа за упис на основне академске студије (шк. 2018/2019)

Vazna informacija 2У прилогу можете погледати коначну ранг листу за упис на прву годину основних академских студија за школску 2018/2019. годину.

Кандидати на упис долазе према следећем распореду:

дан уписа

БУЏЕТ

САМОФИНАНСИРАЊЕ

бодови на ранг листи

од

до

од

до

среда, 4. јул

96.26

100.00

четвртак, 5. јул

89.30

96.24

89.96

100.00

петак, 6. јул

33.66

89.94

Молимо кандидате да се придржавају овог распореда. Уколико неко из оправданих разлога не може да дође на упис у дану како је то одређено у горњој табели, може доћи и у неком од преосталих термина предвиђених за упис.

БУДУЋИ САМОФИНАНСИРАЈУЋИ СТУДЕНТИ ТРЕБА ЛИЧНО ДА ДОЂУ НА УПИС ЗБОГ ПОТПИСИВАЊА УГОВОРА, ОСИМ УКОЛИКО ДАЈУ ОДГОВАРАЈУЋУ ОВЕРЕНУ ПУНОМОЋ ДРУГОМ ЛИЦУ.

Документација која се подноси приликом уписа:

Комплет за упис са свим неопходним обрасцима и индексом се може купити у скриптарници факултета по цени од 1.000 динара.

- оригинали средњошколских докумената;
- оригинал извода из матичне књиге рођених (за лица која немају држављанство Републике Србије); а за припаднике српске националне мањине из суседних земаља поред извода из матичне књиге рођених потребно је уверење о држављанству и
оверена изјава у општини у којој живи да су српске националне припадности;
- један попуњен образац ШВ-20 и П-4;
- студентска књижица (индекс);
- две фотографије (3,5 х 4,5 цм) - фотографију у индексу не прелепљивати заштитном фолијом!;
- доказ о уплати наканде за упис (буџетски);
- докза о уплати школарине (уплатница), за самофинансирајуће студенте.

НАПОМЕНА: Уколико је неки оригинални документ већ предат приликом конкурисања не треба га поново достављати.

Накнаде и сврха уплате:

- 6.900,00 динара - "накнада за упис" (плаћају само буџетски)

- 79.000,00 динара - "школарина" (плаћају само самофинансирајући)

НАПОМЕНА: Школарина у износу од 79.000 динара може се приликом уписа уплатити у целости или из два дела. Уколико желите школарину да платите из два дела приликом уписа је потребно доставити доказ о уплати првог дела у износу од 45.000 динара. Други део школарине треба да се плати најкасније до средине јануара 2019. године у износу од 34.000 динара. Социјално угрожене категорије по посебној молби могу платити школарину и из 3 дела уколико поднесу молбу за одобрење рата најкасније до среде, 4. јула 2018. године. Уз молбу је потребно приложити доказе који поткрепљују наводе из молбе о тешком материјалном стању и сл.

Инструкције за уплату:

Прималац: Правни факултет у Новом Саду

Текући рачун: 840-1627666-13

Број модела: 97

Позив на број*: 087402

НАПОМЕНА: Уплата извршена са позивом на број 117401 је такође, ИСПРАВНО извршена уплата.

Uputstvo za fotografije

Attachments: