icon1 English  uk copy

Коначна ранг листа за упис на основне академске студије [шк. 2019/20]

Vazna informacija 2У прилогу можете погледати коначну ранг листу за упис на прву годину основних академских студија за школску 2019/2020. годину (II уписни рок).

Упис је у уторак, 10. и среду 11. септембра у периоду од 10,00 до 14,00 сати у АМФИТЕАТРУ факултета.

Документација која се подноси приликом уписа:

Комплет за упис са свим неопходним обрасцима и индексом се може купити у скриптарници факултета по цени од 1.000 динара.

- оригинали средњошколских докумената;
- за припаднике српског народа из суседних земаља (укључујући и Републику Словенију)
оверену  изјаву, на територији општине у којој живи, да су српске националне припадности;

- један попуњен образац ШВ-20 и П-4;
- студентска књижица (индекс);
- две фотографије (3,5 х 4,5 цм) - фотографију у индексу не прелепљивати заштитном фолијом!;
- докза о уплати школарине (уплатница).

НАПОМЕНА: Уколико је неки оригинални документ већ предат приликом конкурисања не треба га поново достављати.

Накнаде и сврха уплате:

- 86.000,00 динара - "школарина"

НАПОМЕНА: Школарина у износу од 86.000 динара може се приликом уписа уплатити у целости или из два дела. Уколико желите школарину да платите из два дела приликом уписа је потребно доставити доказ о уплати првог дела у износу од 48.000 динара. Други део школарине треба да се плати најкасније до средине јануара 2020. године у износу од 38.000 динара. Социјално угрожене категорије по посебној молби могу платити школарину и из 3 дела уколико поднесу молбу за одобрење рата најкасније до среде, 11. септембра 2019. године у 13,00 сати. Уз молбу је потребно приложити доказе који поткрепљују наводе из молбе о тешком материјалном стању и сл.

Инструкције за уплату:

Прималац: Правни факултет у Новом Саду

Текући рачун: 840-1627666-13

Број модела: 97

Позив на број*: 087402

НАПОМЕНА: Уплата извршена са позивом на број 117401 је такође, ИСПРАВНО извршена уплата.

Uputstvo za fotografije

Attachments: