icon1 English  uk copy

ВАЖНО ОБАВЕШТЕЊЕ

Vazna informacija 1Поштоване колегинице и колеге,

На основу Одлуке о обустави извођења наставе у високошколским и др. установама,  05 број 53-2504/2020, Сл. гласник РС, бр. 30/2020, те у складу са препорукама Владе Републике Србије, чувајући здравље и имајући у виду да је значајан број студената отпутовао кући ван Новог Сада, а многи и ван Републике Србије у коју до даљњег неће моћи да се врате, поштујући једнако право свих студената да полажу испите и похађају све облике извођења наставе:

·         априлски испитни рок се одлаже, тако да ће постојећи број испитних рокова у току школске године остати исти, у складу са најбољим интересом студената, чим се за то створе услови

·         од 16. марта обустављају се сви облици наставе на факултету

·         настава ће се изводити електронским путем у складу са могућностима, а почетак оваквог вида наставе планира се од понедељка 23. марта, о чему ћете детаљније бити обавештени након неопходних припрема

·         одлажу се одбране завршних мастер и магистарских радова, те докторских теза.

О евентуалним променама бићете благовремено обавештавани путем сајта Факултета и студентских сервиса.

проф. др Татјана Бугарски, с.р.

Продекан за наставу

проф. др Бранислав Ристивојевић, с.р.

Декан