Коначна ранг листа за упис на основне академске студије (шк. 2020/2021)

Vazna informacija 2У прилогу можете погледати коначну ранг листу за упис на прву годину основних академских студија за школску 2020/2021. годину.

УСЛЕД ЕПИДЕМИОЛОШКЕ СИТУАЦИЈЕ У ЗЕМЉИ, УПИС ЋЕ СЕ ОБАВИТИ У ЈЕДНОМ ДАНУ (понедељак, 6. јул 2020) У ПЕРИОДУ ОД 08:00 до 19:00 сати

Молимо кандидате да се придржавају распореда назначеног на ранг листи.

Будући САМОФИНАНСИРАЈУЋИ студенти треба лично да дођу на упис због потписивања уговора, осим уколико дају одговарајућу оверену пуномоћ другом лицу. Без оверене пуномоћи друго лице може уписати студента УСЛОВНО и у том случају уговор се може накнадно потписати и индекс преузети после летње паузе када факултет почне поново да ради.

Документација која се подноси приликом уписа:

Комплет за упис са свим неопходним обрасцима и индексом (по цени од 1.000 динара)може се купити на пункту на ком је студент распоређен за упис.

- оригинали средњошколских докумената;
- један попуњен образац ШВ-20 и П-4;
- студентска књижица (индекс);
- две фотографије (3,5 х 4,5 цм) - фотографију у индексу не прелепљивати заштитном фолијом!;
- доказ о уплати наканде за упис (буџетски);
- докза о уплати школарине (уплатница), за самофинансирајуће студенте.

НАПОМЕНА: Уколико је неки оригинални документ већ предат приликом конкурисања не треба га поново достављати.

Накнаде и сврха уплате:

- 6.900,00 динара - "накнада за упис" (плаћају само буџетски)

- 86.000,00 динара - "школарина" (плаћају само самофинансирајући)

НАПОМЕНА ЗА САМОФИНАНСИРАЈУЋЕ СТУДЕНТЕ: Школарина у износу од 86.000 динара може се приликом уписа уплатити у целости или из два дела. Уколико желите школарину да платите из два дела приликом уписа је потребно доставити доказ о уплати првог дела у износу од 48.000 динара. Други део школарине треба да се плати најкасније до средине јануара 2021. године у износу од 38.000 динара. Социјално угрожене категорије по посебној молби могу платити школарину и из 3 дела уколико поднесу молбу за одобрење рата најкасније до недеље, 5. јула 2020. године. Уз молбу је потребно приложити доказе који поткрепљују наводе из молбе о тешком материјалном стању и сл. Молбе се подносе на мејл адресу Ова адреса ел. поште је заштићена од спамботова. Омогућите JavaScript да бисте је видели. уз обавезне следеће елементе:

1) тема мејла (subject): #RATE_MOLBA

2) име и презиме

3) конкурсни број

Повратну информацију о решеним молбама информације ће се слати СМС поруком на бројеве телефона остављене приликом конкурисања или на нови број мобилног телефона ако он буде назначен у мејлу молбе. Молбе ће се решавати током викенда.

Инструкције за уплату:

Прималац: Правни факултет у Новом Саду

Текући рачун: 840-1627666-13

Број модела: 97

Позив на број*: 087402

НАПОМЕНА: Уплата извршена са позивом на број 117401 је такође, ИСПРАВНО извршена уплата.

Uputstvo za fotografije

Attachments:
FileDescriptionFile size
Download this file (2020-OAS-1UR-KRL_Opšti_smer.pdf)2020-OAS-1UR-KRL_Opšti_smer.pdf 154 kB
Download this file (2020-OAS-1UR-KRL_Smer_unutrašnjih_poslova.pdf)2020-OAS-1UR-KRL_Smer_unutrašnjih_poslova.pdf 96 kB