Обавештење о конкурсним термима за упис на мастер и докторске студије за школску 2020/2021. годину

Važna informacija 4

Конкурсни рокови за упис на први годину мастер академских студија у школској 2020/2021. години се померају за 2 недеље у односу на објављене термине.

Конкурсни рокови за упис на први годину докторских академских студија у школској 2020/2021. години се померају за месец дана у односу на објављене термине.

Ажурирани текстови конкурса ће бити постављени у наредном периоду.

На захтев великог броја заинтересованих за упис на мастер и докторске студије, којима ово померање конкурсних рокова негативно утиче на остваривање других права која проистичу из статуса студента (породичне пензије, стипендије, право на смештај у студентском дому и сл.), одлучили смо да поништимо ову одлуку о промени конкурсних термина и термина уписа и да останемо при раније објављеним конкурсним терминима који су објављени у текстовима конкурса који је на сајту у рубрици "УПИС" односно на овим линковима:

1. Текст конкурса за мастер студије

2. Текст конкурса за докторске студије