icon1 English  uk copy

Рок за редован завршетак студијског програма на мастер студијама за генерацију уписану школске 2018/19

Студенти мастер студија (генерација уписана школске 2018/2019. године) имају рок да студије заврше најкасније до 11. 12. новембра 2019. године.

Крајњи рок за предају финалне верзије завршног рада је четвртак, 31. октобар 2019. године.

Уколико се завршни рад не одбрани до наведеног датума, студент је у обавези да обнови годину.

Накнада за обнову се израчунава по броју бодова преосталих за завршетак студијског програма (60 ЕСПБ) помножено са вредношћу једног бода. Положеним предметима се остварује по 10 бодова а завршни рад носи 20 бодова. Вредност једног бода приликом обнове је количник школарине и укупног броја бодова (86.000 дин / 60 бодова = 1.433,33 динара).

Студенти уписани ранијих школских година који су већ до сада један пут обновили годину студија имају могућност да до 4. новембра 2019. године поднесу захтев за продужетак рока за завршетак студијског програма уколико им је за завршетак студија остало само да одбране завршни рад.

Накнада за подношење овог захтева износи 1.500 динара (сврха уплате: „остали захтеви“).

У захтеву је потребно да образложите из којих разлога нисте на време стигли да студије завршите.

Молба се предаје на шалтеру Службе за наставу.

За студенте који не заврше мастер академске студије обнова уписа школске 2019/20. ће почети у уторак, 12. новембра 2019. и трајаће до петка, 15. новембра 2019. године.

За студенте који не заврше мастер академске студије обнова уписа школске 2019/20. ће почети у понедељак, 4. новембра 2019. и трајаће до петка, 15. новембра 2019. године.

Предавања на мастер студијама [шк. 2019/20]

TimetableОбавештавамо студенте мастер студија који у школској 2019/20 години похађају наставу да ће наставне активности почети од уторка, 12. новембра 2019. према распореду који је доступан преко студентских сервиса у оквиру секције "Моја настава" ( http://servisi.pf.uns.ac.rs/SSluzba/ ).

Персонализовани распоред наставних активности се приказује на основу података о последње попуњеној анкети за одабир предмета, док се поновцима приказује на основу прошлогодишњег одабира предмета. Поновци који желе да промене изборни предмет и похађају неке друге предмете замену могу обавити на шалтеру за мастер студије сваког радног дана у периоду од 11,00 до 13,00 сати или слањем мејла на Ова адреса ел. поште је заштићена од спамботова. Омогућите JavaScript да бисте је видели.