Одлука Већа докторских студија Јавно право

На основу чл. 18. Правилника о упису и студирању на докторским академским студијама Јавно право, Веће докторских студија Јавно право једногласно је донело следећу одлуку:

Студент је дужан да напише два научна рада и објави их у часописима који се налазе на листи коју утврђује Министарство просвете, науке и технолошког развоја.

Сматраће се да је студент испунио наведену обавезу, уколико напише један научни рад и објави га у часопису који се налази у категорији М 24,  према листи коју утврђује Министарство, а која је важила у години у којој је објављен.

Рад са којим је студент учествовао на научном скупу,  а који је објављен у целини у зборнику са тог скупа, може студенту бити признат као објављен научни рад, по одобрењу Већа докторских студија.