English  uk copy 

 

Обавештење о одлагању вежби из Кривичног права

Обавештавају се студенти друге године основних студија да се вежбе из кривичног права неће одржати у среду 13.12.2017. године.

Термини у којима ће се надокнадити неодржани часови биће усклађени на првим следећим вежбама у редовним терминима 20.12.2017. године.

Стефан Самарџић, асистент

Обавештење о одлагању вежби из предмета Управно право

Обавештавају се студенти који похађају вежбе из предмета Управно право да се вежбе заказане за петак, 8. децембар (вежбачке групе 22 и 23) одлажу.

Распоред надокнаде вежби је следећи:

  • Вежбачка група број 22 (група која вежба петком од 11,00 сати) надокнадиће часове у понедељак, 11. децембра, од 12,00 сати,  у учионици 35/II;
  • Вежбачка група број 23 (група која вежба петком од 13,00 сати) надокнадиће часове у понедељак, 11. децембра, од 14,00 сати, у учионици 35/II;

Ратко Радошевић, асистент

Распоред вежби за више године студија (зимски семестар шк. 2017/2018)

Вежбе на вишим годинама основних академских студија почињу у понедељак, 16. октобра 2017.

У прилогу ове вести се налази списак студената са распоредом по вежбачким групама.

Распоред постављен: 15.10.2017.

Последње измене: 24.10.2017

Измене:

- уведене нове вежбачке групе (од р.бр. 41 до 45)

- ажуриран списак распоређених по вежбачким групама

 - од 14.11.2017 вежбачка група бр. 44 се укида

- Вежбе из Грађанског процесног права заказане за понедељак 20. новембар 2017. године се неће одржати. О термину надокнаде студенти ће бити обавештени на следећем термину вежби, 27. новембра 2017. године

Бр. в.гр. Пртедмет Наставник / сарадник Дан Врме Учионица
13 Увод у грађанско право Слобода Мидоровић четвртак 14:00 - 16:45 Учионица 35 (II спрат)
14 Увод у грађанско право Слобода Мидоровић петак 09:00 - 11:45 Учионица 19 (I спрат)
15 Увод у грађанско право Слобода Мидоровић четвртак 17:00 - 19:45 Учионица 35 (II спрат)
16 Кривично право др Стефан Самарџић среда 13:00 - 15:45 Учионица 34 (II спрат)
17 Кривично право др Стефан Самарџић среда 16:00 - 18:45 Учионица 34 (II спрат)
18 Породично право Сандра Самарџић среда 15:00 - 17:45 Учионица 35 (II спрат)
19 Међународно јавно право 1 Стефан Радојчић среда 12:00 - 14:45 Учионица 35 (II спрат)
20 Међународно јавно право 1 Стефан Радојчић среда 15:00 - 17:45 Учионица 6 (I међуспрат)
21 Криминалистичка техника и тактика др Милана Писарић среда 12:00 - 14:45 Судница (I спрат)
22 Управно право Ратко Радошевић петак 11:00 - 12:45 Учионица 35 (II спрат)
23 Управно право Ратко Радошевић петак 13:00 - 14:45 Учионица 35 (II спрат)
24 Радно право Дарко Божичић среда 15:00 - 16:45 Учионица „ВММ“ (II спрат)
25 Радно право Дарко Божичић среда 17:00 - 18:45 Учионица „ВММ“ (II спрат)
26 Облигационо право Николина Мишчевић уторак 14:00 - 15:45 Учионица 19 (I спрат)
27 Облигационо право Николина Мишчевић уторак 16:00 - 17:45 Учионица 19 (I спрат)
28 Пореско право др Цвјетана Цвјетковић уторак 14:00 - 15:45 Учионица 16 (I спрат)
29 Кривично процесно право 1 др Милана Писарић понедељак 08:00 - 09:45 Учионица 19 (I спрат)
30 Кривично процесно право 1 др Милана Писарић понедељак 12:00 - 13:45 Учионица 19 (I спрат)
31 Криминологија др Иван Милић уторак 13:00 - 14:45 Учионица 18 (I спрат)
32 Прекршајно право др Иван Милић среда 12:00 - 14:45 Учионица 18 (I спрат)
33 Прекршајно право др Иван Милић среда 15:00 - 17:45 Учионица 18 (I спрат)
34 Право привредних друштава др Владимир Марјански уторак 12:00 - 14:45 Учионица 34 (II спрат)
35 Међународно привредно право др Сандра Фишер Шобот уторак 12:00 - 14:45 Учионица 20 (I спрат)
36 Грађанско процесно право др Марко Кнежевић понедељак 12:00 - 14:45 Учионица 18 (I спрат)
37 Грађанско процесно право др Марко Кнежевић понедељак 15:00 - 17:45 Учионица 18 (I спрат)
38 Међународно приватно право (општи део) Бојана Ристић понедељак 12:00 - 14:45 Учионица 34 (II спрат)
39 Међународно приватно право (општи део) Бојана Ристић понедељак 15:00 - 17:45 Учионица 34 (II спрат)
40 Међународно приватно право (општи део) Бојана Ристић петак 13:00 - 15:45 Учионица 34 (II спрат)
41 Међународно приватно право (општи део) Бојана Ристић петак 09:00 - 11:45 Учионица 34 (II спрат)
42 Пореско право др Цвјетана Цвјетковић уторак 16:00 - 17:45 Учионица 16 (I спрат)
43 Криминологија др Иван Милић уторак 15:00 - 16:45 Учионица 18 (I спрат)
44 Прекршајно право др Иван Милић уторак 17:00 - 19:45 Учионица 18 (I спрат)
45 Радно право Дарко Божичић среда 19:00 - 20:45 Учионица „ВММ“ (II спрат)
Attachments:
FileDescriptionFile size
Download this file (2017-Z-RasporedPoVezbackimGrupamaZaViseGodineOAS-Novo.xlsx)2017-Z-RasporedPoVezbackimGrupamaZaViseGodineOAS-Novo.xlsx 90 kB

Распоред вежби за I годину студија (зимски семестар шк. 2017/2018)

Вежбе на I години основних академских студија почињу у понедељак, 9. октобра 2017.

У прилогу ове вести се налази списак студената са распоредом по вежбачким групама.

Распоред постављен: 07.10.2017.

Последње измене: 24.10.2017.

Измне:

- прве вежбе из римског права ће почети од среде, 18. октобра 2017;

- мења се просторија у којој се одржавају вежбе за вежбачку групу бр. 9 (уместо у учионици 19/I вежбе ће се одржавати у учионици 35/II);

- мења се сатница почетка вежби за вежбачку групу бр. 3 (Увод у право - уместо од 08,00 вежбе ће почињати од 17,00 сати);

- мења се сатница почетка вежби за вежбачку групу бр. 6 (Римско право - уместо од 09,00 вежбе ће почињати од 11,00 сати);

- мења се сатница почетка вежби за вежбачку групу бр. 7 (Римско право - уместо од 12,00 вежбе ће почињати од 14,00 сати);

- мења се сатница почетка вежби за вежбачку групу бр. 8 (Римско право - уместо од 15,00 вежбе ће почињати од 17,00 сати);

Вежбачка група

Предмет

Наставник / сарадник

Дан

Време

Учионица

1

Историја државе и права 1

др Урош Станковић

уторак

08:00 - 10:45

учионица 35 (II спрат)

2

Историја државе и права 1

др Урош Станковић

уторак

11:00 - 13:45

учионица 35 (II спрат)

3

Увод у право

Илија Јованов

среда

17:00 - 19:45

учионица 19 (I спрат)

4

Увод у право

Илија Јованов

среда

11:00 - 13:45

учионица 19 (I спрат)

5

Увод у право

Илија Јованов

среда

14:00 - 16:45

учионица 19 (I спрат)

6

Римско право

Милан Милутин

среда

11:00 - 13:45

мала ММ учионица (II спрат)

7

Римско право

Милан Милутин

среда

14:00 - 16:45

мала ММ учионица (II спрат)

8

Римско право

Милан Милутин

среда

17:00 - 19:45

мала ММ учионица (II спрат)

9

Систем безбедности

Ненад Радивојевић

четвртак

09:00 - 11:45

учионица 35 (II спрат)

10

Систем безбедности

Ненад Радивојевић

четвртак

12:00 - 14:45

учионица 19 (I спрат)

11

Систем безбедности

Владан Мирковић

четвртак

09:00 - 11:45

учионица 34 (II спрат)

12

Систем безбедности

Владан Мирковић

четвртак

12:00 - 14:45

учионица 34 (II спрат)

Attachments:
FileDescriptionFile size
Download this file (Raspored po vežbačkim grupama za I godinu studija.xlsx)Raspored po vežbačkim grupama za I godinu studija.xlsx 37 kB
mic

Упишите

ДРЖАВНИ

ПРАВНИ

Дипломирани правник је професија која се директно везује за вршење државне власти  и вршење најзначајнијих друштвених функција.

Гарантујемо вам

ЗНАЊЕ

Успеси на међународним такмичењима потврђују наш квалитет.

Остварите

ПРАКСУ

у државним институцијама и кроз правне клинике.

прочитајте више...

Ко је на мрежи: 113 гостију и нема пријављених чланова