English  uk copy 

 

Обавештење о додатним вежбама из Радног права

 

 

За студенте који су се уписом на списак или електронским путем пријавили да као додатне похађају вежбе из наставног предмета Радно право, вежбачка настава ће се одвијати средом у 19 сати у ВММ сали.

 

Распоред вежби за више године студија (зимски семестар шк. 2017/2018)

Вежбе на вишим годинама основних академских студија почињу у понедељак, 16. октобра 2017.

У прилогу ове вести се налази списак студената са распоредом по вежбачким групама.

Распоред постављен: 15.10.2017.

Последње измене: 19.10.2019

Измне:

- уведене нове вежбачке групе (од р.бр. 41 до 44)

 

Вежбачка група Пртедмет Наставник / сарадник Дан Врме Учионица
13 Увод у грађанско право Слобода Мидоровић среда 12:00 - 14:45 9 међуспрат
14 Увод у грађанско право Слобода Мидоровић среда 15:00 - 17:45 9 међуспрат
15 Увод у грађанско право Слобода Мидоровић четвртак 14:00 - 16:45 Учионица 35/II
16 Кривично право др Стефан Самарџић среда 13:00 - 15:45 Учионица 34/II
17 Кривично право др Стефан Самарџић среда 16:00 - 18:45 Учионица 34/II
18 Породично право Сандра Самарџић среда 15:00 - 17:45 Учионица 35/II
19 Међународно јавно право 1 Стефан Радојчић среда 12:00 - 14:45 Учионица 35/II
20 Међународно јавно право 1 Стефан Радојчић среда 15:00 - 17:45 6 међуспрат
21 Криминалистичка техника и тактика др Милана Писарић среда 12:00 - 14:45 Судница
22 Управно право Ратко Радошевић петак 11:00 - 12:45 Учионица 35/II
23 Управно право Ратко Радошевић петак 13:00 - 14:45 Учионица 35/II
24 Радно право Дарко Божичић среда 15:00 - 16:45 ВММ
25 Радно право Дарко Божичић среда 17:00 - 18:45 ВММ
26 Облигационо право Николина Мишчевић уторак 14:00 - 15:45 Учионица 19/I
27 Облигационо право Николина Мишчевић уторак 16:00 - 17:45 Учионица 19/I
28 Пореско право др Цвјетана Цвјетковић уторак 14:00 - 15:45 Учионица 16/I
29 Кривично процесно право 1 др Милана Писарић понедељак 08:00 - 09:45 Учионица 19/I
30 Кривично процесно право 1 др Милана Писарић понедељак 12:00 - 13:45 Учионица 19/I
31 Криминологија др Иван Милић уторак 13:00 - 14:45 Учионица 18/I
32 Прекршајно право др Иван Милић среда 12:00 - 14:45 Учионица 18/I
33 Прекршајно право др Иван Милић среда 15:00 - 17:45 Учионица 18/I
34 Право привредних друштава др Владимир Марјански уторак 12:00 - 14:45 Учионица 34/II
35 Међународно привредно право др Сандра Фишер Шобот уторак 12:00 - 14:45 Учионица 20/I
36 Грађанско процесно право др Марко Кнежевић понедељак 12:00 - 14:45 Учионица 18/I
37 Грађанско процесно право др Марко Кнежевић понедељак 15:00 - 17:45 Учионица 18/I
38 Међународно приватно право (општи део) Бојана Ристић понедељак 12:00 - 14:45 Учионица 34/II
39 Међународно приватно право (општи део) Бојана Ристић понедељак 15:00 - 17:45 Учионица 34/II
40 Међународно приватно право (општи део) Бојана Ристић петак 13:00 - 15:45 Учионица 34/II
41 Међународно приватно право (општи део) Бојана Ристић петак 09:00 - 11:45 Учионица 34/II
42 Пореско право др Цвјетана Цвјетковић уторак 16:00 - 17:45 Учионица 16/I
43 Криминологија др Иван Милић уторак 15:00 - 16:45 Учионица 18/I
44 Прекршајно право др Иван Милић уторак 17:00 - 19:45 Учионица 18/I
Attachments:
FileDescriptionFile size
Download this file (2017-Z-RasporedPoVezbackimGrupamaZaViseGodineOAS.xlsx)2017-Z-RasporedPoVezbackimGrupamaZaViseGodineOAS.xlsx 74 kB

Распоред вежби за I годину студија (зимски семестар шк. 2017/2018)

Вежбе на I години основних академских студија почињу у понедељак, 9. октобра 2017.

У прилогу ове вести се налази списак студената са распоредом по вежбачким групама.

Распоред постављен: 07.10.2017.

Последње измене: 08.10.2017.

Измне:

- прве вежбе из римског права ће почети од среде, 18. октобра 2017.

 

Вежбачка група

Предмет

Наставник / сарадник

Дан

Време

Учионица

1

Историја државе и права 1

др Урош Станковић

уторак

08:00 - 10:45

учионица 35 (II спрат)

2

Историја државе и права 1

др Урош Станковић

уторак

11:00 - 13:45

учионица 35 (II спрат)

3

Увод у право

Илија Јованов

среда

08:00 - 10:45

учионица 19 (I спрат)

4

Увод у право

Илија Јованов

среда

11:00 - 13:45

учионица 19 (I спрат)

5

Увод у право

Илија Јованов

среда

14:00 - 16:45

учионица 19 (I спрат)

6

Римско право

Милан Милутин

среда

09:00 - 11:45

мала ММ учионица (II спрат)

7

Римско право

Милан Милутин

среда

12:00 - 14:45

мала ММ учионица (II спрат)

8

Римско право

Милан Милутин

среда

15:00 - 17:45

мала ММ учионица (II спрат)

9

Систем безбедности

Ненад Радивојевић

четвртак

09:00 - 11:45

учионица 19 (I спрат)

10

Систем безбедности

Ненад Радивојевић

четвртак

12:00 - 14:45

учионица 19 (I спрат)

11

Систем безбедности

Владан Мирковић

четвртак

09:00 - 11:45

учионица 34 (II спрат)

12

Систем безбедности

Владан Мирковић

четвртак

12:00 - 14:45

учионица 34 (II спрат)

Attachments:
FileDescriptionFile size
Download this file (Raspored po vežbačkim grupama za I godinu studija.xlsx)Raspored po vežbačkim grupama za I godinu studija.xlsx 37 kB
mic

Упишите

ДРЖАВНИ

ПРАВНИ

Дипломирани правник је професија која се директно везује за вршење државне власти  и вршење најзначајнијих друштвених функција.

Гарантујемо вам

ЗНАЊЕ

Успеси на међународним такмичењима потврђују наш квалитет.

Остварите

ПРАКСУ

у државним институцијама и кроз правне клинике.

прочитајте више...

Ко је на мрежи: 130 гостију и нема пријављених чланова